פתוח: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
מבצע!

סיאליס 100 מג

10.18$

איכות גבוהה סיאליס 100 מג למכירה בישראל

קטגוריה: בריאות מינית

חומר: תדלפיל

חבילה: 100 מ ג / 1 קופסא

תשלומים: טדלפיל למכירה, השתמש בכרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

סיאליס 100 מג ג ‘ לי אוראלי תיאור

פתרון זה לבעיית העוצמה, פותח על בסיס נוסחת סיאליס, תרופה עם תדלפיל כמרכיב פעיל, בצורה של ג ‘ לי אוראלי עם טעם כתום נעים וטעם. לוקח ג ‘לי אוראלי סיאליס כתום, אדם לא מרגיש חולה או פגום, כמו במקרה של טבליות, כי אפילו הקבלה של שותפים ג’ לי עם דמיון עשיר יכול להפוך למשחק ארוטי מרגש.

יש להבהיר כי התרופה סיאליס 100 מג ג ‘ לי אוראלי אינו קיים מבחר של היצרן הרשמי. שם זה מתייחס לגנריות של סיאליס בצורת שחרור זו, כולל טאדריס-20 ג ‘לי אוראלי, ג’ לי אוראלי טאדגה ואחרים. ונניח שהסיאליס המקורי מוצג רק בבתי המרקחת הרגילים. במקרה זה, הגנריקה שלה ניתן לקנות ללא מרשם בבית המרקחת המקוון, שמירת באותו זמן לא רק את התקציב אלא גם זמן פנוי.

כתום סיאליס 100 מג אוראלי ג ‘ לי בטיחות מידע

התרופה זמינה בצורה של ג ‘ לי, ארוז בשקיות, ולאחר מכן בקופסת קרטון גדולה. 1 חבילה מכילה 7-מנות מנות. שלא כמו טבליות, ג ‘ לי אוראלי כללי של סיאליס 100 מג נספג בצורה יעילה יותר ומעניק אפקט מהיר יותר בצורה של זקפה חזקה. מנה אחת מכילה 20 מ ג של טדלפיל, המהווה את החלק המומלץ של הרכיב הפעיל. אגב, תרופה זו יכולה לשמש הן לעלייה חד-שלבית בעוצמה והן לטיפול (מניעה) של תפקוד לקוי של זיקפה על ידי קורס, אותו יש לפתח על ידי הרופא. כדי לקבל אפקט מהיר, אתה צריך לסחוט את התוכן של 1 שקית ישירות לתוך הפה שלך או לדלל אותו במשקה (לא אלכוהולי) 10 דקות לפני יחסי מין. זקפה בנוכחות משיכה מינית מתפתחת לאחר עשר-חמש עשרה דקות, וההשפעה של תדלפיל נחלשת רק לאחר 36-48 שעות. נטילת ג ‘ לי אוראלי סיאליס כתום לאחר/לפני שתיית אלכוהול בכמויות קטנות מותרת בדרך כלל. שמור את התרופה במקום חשוך וקריר, בלתי נגיש לילדים צעירים. נטילת תרופה שפג תוקפה אסורה.

כתום סיאליס אוראלי ג ‘ לי תופעות לוואי

לפני השימוש ברמדי, אתה צריך לבקר רופא אשר תפחית את הסבירות של תופעות לוואי. כל הזמן ללמוד את הניסוח, לפני השימוש כתום סיאליס אוראלי ג ‘ לי על מנת להבטיח כי אין מרכיבים המסוגלים לגרום לתגובה אלרגית. במקרה של תגובה אלרגית, להתייעץ עם רופא. תרופה זו אינה מומלצת לגברים הסובלים ממחלות לב. התייעץ עם איש המקצוע הרפואי שלך מיד אם מתרחשת אחת מתופעות הלוואי הבאות: פעימות לב לא סדירות או כאבים בחזה, נפיחות בפנים, נפיחות בשפתיים או בלשון, אובדן ראייה פתאומי או בעיות ראייה אחרות, פריחה בעור, צלצולים באוזניים, פריאפיזם (זקפה שנמשכת יותר מ -4 שעות) או זקפה כואבת, קשיי נשימה. דחוף לרופא אם הזקפה לא עובר במשך 72 שעות. תסמינים אחרים עשויים לכלול בעיות זיכרון, שלשולים או כאבי בטן, מחנק באף, כאבי ראש וכאבי גב. התייעץ עם הרופא שלך אם תסמינים אלה נמשכים מספיק זמן.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סיאליס 100 מג”

האימייל לא יוצג באתר.

מבצע!