פתוח: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
מבצע!

ויאגרה 100 מ ג

36.00$

איכות גבוהה ויאגרה 100 מ ג למכירה בישראל

קטגוריה: בריאות מינית

חומר: סילדנאפיל

חבילה: 100 מ ג / 7 שקיות

תשלומים: סילדנאפיל למכירה, השתמש בכרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

ויאגרה תיאור המוצר

ויאגרה היא תרופה לטיפול בבעיות זיקפה אצל גברים, המאופיינת בחוסר היכולת להגיע ולשמור על זקפה. ויאגרה אינה מומלצת לשימוש בנשים ומתבגרים מתחת לגיל 18 שנים.

בהשפעת ויאגרה, השרירים החלקים של הגוף הכבד רגועים וזרימת הדם לפין מוגברת. התרופה מספקת אפקט מרחיב כלי דם מערכתי להורדת לחץ הדם.

המינון היומי המומלץ של ויאגרה הוא 50 מ ג בעל פה, כשעה לפני פעילות מינית. עם זאת, החולה יכול לקחת את התרופה 3 שעות לפני הזדווגות. בהתחשב ביעילות התרופה ובסובלנות המטופל, ניתן להגדיל מנה של ויאגרה ל 75 מג או 100 מג ליום. במידת הצורך ניתן להפחית מנה של ויאגרה ל -25 מג.

מנת יתר

מחקרים קליניים הראו כי מנה אחת עד 800 מג של ויאגרה עלולה לגרום לתופעות לוואי חמורות. אין תרופה ספציפית במקרה של מנת יתר. הקושי בטיפול במינון יתר הוא שוויאגרה אינה מופרשת בשתן; לכן דיאליזה אינה יעילה במינון יתר. במקרה זה, המטופלים מומלץ לעבור טיפול סימפטומטי.

מידע נוסף

כדי לעשות ויאגרה לפעול, גירוי מיני נדרש. אלכוהול בכמות מופרזת אינו משפיע על יעילות ויאגרה. עם זאת, אלכוהול בכמות גדולה יכול להוריד את לחץ הדם ולהחליש את ההשפעות של ויאגרה.

חולים עם סוכרת ו רטיניטיס פיגמנט תורשתית צריך לנקוט זהירות בעת החלת ויאגרה. יש להימנע ממינהל משותף של ויאגרה ותרופות אחרות לטיפול בזיקפה. השימוש בויאגרה אצל קשישים אינו דורש התאמות מינון. מנה אחת של ויאגרה לא יעלה על 25 מ ג בחולים עם אי ספיקת כליות חמורה.

אחסון

ויאגרה מומלץ טמפרטורת אחסון הוא לא מעל 30. ג טבליות ויאגרה חייב להיות מוגן מפני אור, חום ולחות.

מידע בטיחות ויאגרה

אזהרות

ויאגרה נחושה להגביר את ההשפעה היפוטנסיבית של חנקות. לכן, ויאגרה 100 מ ג היא התווית לחולים הנוטלים כל סוג של תרופות המכילות חנקתי. יש ליטול ויאגרה בזהירות יתרה על ידי המטופלים בחוסמי אלפא, מכיוון שמינהל משותף של תרופות אלו גורם ליתר לחץ דם סימפטומטי.

מומלץ להימנע מוויאגרה על ידי גברים הסובלים ממחלות לב וכלי דם קיימות. יתר על כן, ויאגרה לא מומלץ לגברים אשר התווית כדי לקבל פעילות מינית בגלל מצב הלב וכלי הדם שלהם.

כתב ויתור

כל המידע על תפקוד לקוי של זיקפה, המוצג בסקירה של ויאגרה, הוא למטרות מידע בלבד ואינו מיועד להחליף את האבחון, הטיפול והייעוץ המקצועי של האורולוג המומחה. בית המרקחת המקוון לא יהיה אחראי ואחראי לכל סוג של נזק, אשר נבע מן שגוי באמצעות מידע על תפקוד לקוי של זיקפה תרופות ויאגרה.

תופעות לוואי של ויאגרה

בדרך כלל ויאגרה עלולה לגרום לטווח קצר תופעות לא רצויות מתונות, אשר עוצמת ותדירות תלויים במינון של סוכן אימפוטנציה. פחות מ 3% של משיכות של טיפול בבעיות זיקפה עם גלולות ויאגרה דווחו בגלל כמה תופעות לא רצויות. ההשפעות הלא רצויות הנפוצות ביותר של ויאגרה כוללות כאבי ראש, שלשולים, ארתרלגיה, מיאלגיה, כאבי גב, סחרחורת ופריחה.

 בנוסף לתופעות הלא רצויות האמורות, ויאגרה עלולה גם לגרום:

  • גודש באף, 
  • תסמונת שפעת, 
  • דיספפסיה, 
  • סומק חם, 
  • זיהומים בדרכי הנשימה והשתן,
  •  בחילה או הפרעה בראייה, כמו ראייה מטושטשת או עיוותי צבע חזותיים.
יצרן

סנטוריון

חומר

סילדנאפיל

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “ויאגרה 100 מ ג”

האימייל לא יוצג באתר.

מבצע!