פתוח: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
מבצע!

ויאגרה 50 מ ג (סלידנאפיל)

49.00$

איכות גבוהה ויאגרה 100 מ ג (סלידנאפיל) למכירה בישראל

קטגוריה: בריאות מינית

חומר: סילדנאפיל

חבילה: 100 מ ג

תשלומים: סילדנאפיל למכירה, השתמש בכרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

ויאגרה 50 מ ג (סלידנאפיל) טבליות היא תרופת מרשם המשמשת לטיפול בבעיות זיקפה (אימפוטנציה) אצל גברים. זה עובד על ידי הגדלת זרימת הדם אל הפין. זה עוזר לגברים להשיג או לשמור על זקפה. הוא שייך לקבוצת תרופות המכונה מעכבי פוספודיאסטרז מסוג 5 (פדה 5).

ניתן ליטול טבליה של ויגורה 50 מג על בטן ריקה או עם ארוחה. זה צריך להיות נלקח אך ורק כפי מומלץ על ידי הרופא שלך. אתה צריך לקחת בערך 1 שעה לפני שאתה מתכנן לקיים יחסי מין. משך הזמן שנדרש לעבודה משתנה מאדם לאדם, אבל זה בדרך כלל לוקח בין 30 דקות ו 1 שעה. תרופה זו תעזור לך להגיע לזקפה רק אם אתה מגורה מינית. עם זאת, אתה לא צריך לקחת את התרופה אם אין לך זיקפה. זה לא צריך לקחת יותר מפעם אחת ביום.

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של תרופה זו הן שטיפה (תחושת חום), כאבי ראש, סחרחורת, ראייה מטושטשת, כאבי שרירים, קלקול קיבה ופריחה. שוחח עם הרופא שלך אם אחת מתופעות הלוואי מפריעה לך או לא נעלמת.

תרופה זו אינה מיועדת לשימוש נשים וגברים צריכים להימנע משימוש בתרופות אחרות לטיפול באימפוטנציה מבלי לדבר תחילה עם רופא. זה יכול להיות מסוכן לקחת את זה יחד עם תרופות הנקראות חנקות (לעתים קרובות נתון עבור כאבים בחזה או אנגינה). אין ליטול תרופה זו אם יש לך בעיות לב או כבד קשות, עברת לאחרונה אירוע מוחי או התקף לב או אם יש לך לחץ דם נמוך. יידע את הרופא שלך אם אתה סובל מבעיות בריאותיות אלו או אחרות לפני נטילתו. אתה לא צריך לנהוג אם תרופה זו גורמת לך להרגיש סחרחורת. הימנע משתיית אלכוהול בזמן נטילת תרופה זו מכיוון שהיא מגדילה את הסיכוי לתופעות לוואי.

היתרונות של לוח ויגורה

בטיפול בבעיות זיקפה

ויגורה 50 מג טבליות שייכת לקבוצת תרופות הנקראות מעכבי פי. די. 5. זה עובד על ידי הרפיית כלי הדם באיבר המין שלך. זה מאפשר לדם לזרום לאיבר המין ולייצר זקפה כאשר הוא מתעורר מינית. תרופה זו תעזור להשיג זקפה רק אם אתה מגורה מינית. זה יעיל מאוד אבל צריך לקחת לפחות 30 דקות לפני פעילות מינית.

תופעות לוואי של טבליות ויגורה

מרבית תופעות הלוואי אינן דורשות טיפול רפואי ונעלמות כאשר גופך מסתגל לתרופה. התייעץ עם הרופא שלך אם הם נמשכים או אם אתה מודאג מהם

תופעות לוואי שכיחות של ויגורה

שטיפה (תחושת חום בפנים, באוזניים, בצוואר ובגזע)

  • כאב ראש
  • נוקשות
  • דימום מהאף
  • ראייה מטושטשת
  • קלקול קבה
  • כאבי שרירים
  • קלקול קיבה
  • פריחה

כיצד להשתמש בטאבלט ויגורה

קח תרופה זו במינון ומשך הזמן כפי שהומלץ על ידי הרופא שלך. אין לטפל בטבליות בידיים רטובות. הכניסו אותו לפה אך אל תבלעו אותו. ניתן ליטול טבליה של ויגורה 50 מג עם או בלי אוכל, אך עדיף ליטול אותה בזמן קבוע.

איך עובד לוח ויגורה

ויגורה 50 מג טבליה הוא מעכב פוספודיאסטרז -5 (פדה -5). זה עובד על ידי הרפיית כלי הדם באיבר המין שלך, ובכך מגביר את זרימת הדם לאיבר המין על גירוי מיני. זה עוזר לך להשיג ולשמור על איבר מין קשה וזקוף המתאים לפעילות מינית.

מה אם תשכח לקחת טבליה של ויגורה?

אם אתה מתגעגע למנה של ויגורה 50 מג טבליה, קח אותה בהקדם האפשרי. עם זאת, אם כמעט הגיע הזמן למנה הבאה שלך, דלג על המנה שהוחמצה וחזור ללוח הזמנים הרגיל שלך. אין להכפיל את המינון.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “ויאגרה 50 מ ג (סלידנאפיל)”

האימייל לא יוצג באתר.

מבצע!