פתוח: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
מבצע!

סיאליס 20 מג

36.00$

איכות גבוהה סיאליס 20 מג למכירה בישראל

קטגוריה: בריאות מינית

חומר: תדלפיל

חבילה: 20 מ ג / 4 טבליות

תשלומים: טדלפיל למכירה, השתמש בכרטיס אשראי, פייפאל או ביטקוין.

סיאליס 20 מג למכירה בישראל

 תרופה סינתטית המיועדת לטיפול ומניעת אימפוטנציה מינית אצל גברים.

במיוחד עבור אלה ספקנים ועדיין ספק את איכות הגנרית, אנו מציעים לקנות סיאליס 20 מג, המיוצר בישראל. סיאליס 20 מג מיוצר בצורה של טבליות של 20 מג לשימוש בעל פה. החומר הבסיסי טדלפיל מתחיל לפעול 30-60 דקות לאחר צריכת הגלולה. מינון צריך להיבחר על ידי רופא או מטפל על בסיס רגישות אישית לתרופה הרפואית. מזון שומן ואלכוהול ניתן לצרוך לפני או אחרי השימוש של סוכן רפואי מבלי לאבד את היעילות שלהם. בשל מחצית החיים הארוכה של תדלפיל, מותר לקחת את סיאליס הרבה לפני תחילת המגע האינטימי (חיוניות היסוד הבסיסי נמשכת עד 48 שעות). ניתן ליטול את הגלולות עם עייפות גופנית קשה וחוויות פסיכו-רגשיות הקשורות לחוויה קודמת גרועה, רגע לפני קיום יחסי מין. סיאליס נלקחת בדרך כלל מספר שעות לפני ההופעה המינית ולא פחות מ -60 דקות. המינון המוצע בתחילה של סיאליס הוא 10 מ ג של טדלפיל. כדי להקל על השימוש, ניתן לחלק טבליה עם 20 מג טדלפיל לשני חלקים.

 סיאליס 20 מג בטיחות מידע

סיאליס אסורה לילדים, נשים במהלך ההנקה ובמהלך ההריון, חולים מעל גיל 85 וחולים עם שלב סופני של אי ספיקת כליות וכבד. אל תיקח סיאליס אם אינך רשאי לקיים יחסי מין בגלל מצבים רפואיים ובעיות בריאות. אל תיקח סיאליס, אם יש לך חוסר סובלנות אינדיבידואלי או רגישות יתר לטדלפיל או למרכיב אחר של התרופות אם עברת אוטם שריר הלב החריף ב -90 הימים האחרונים, במקרה של לחץ דם משמעותי עם סינקופה, אם האבחנה שלך נשמעת כמו ‘נוירופתיה אופטית איסכמית קדמית של עצב הראייה’.

לכל מעכבי פי 5, כולל טדלפיל, יש תכונות מרחיבות כלי דם מערכתיות קלות, מה שעלול לגרום לירידה לטווח קצר בלחץ הדם. לפני נטילת המותג סיאליס, המטופלים צריכים לדון במצבם הרפואי ובכל התרופות הרפואיות שהם נוטלים עם מומחה הבריאות שלהם. השימוש בסיאליס אינו מוצע כלל בחולים עם סיכון לפריאפיזם, עיוות פין, מיאלומה נפוצה, לוקמיה.

סיאליס 20 מג תופעות לוואי

מחקרים קליניים אישרו מתאם חיובי תלוי מינון בין תגובות לוואי למינון של תדלפיל. ההשפעה השלילית השכיחה ביותר של סיאליס שנצפתה בניסויים קליניים הייתה כאב ראש, נזלת או דלקת בדרכי הנשימה העליונות (המזכירה יותר את הצטננות), מיאלגיה, גלי חום, כאבים בגפיים, בחילות, כאבי גב ובעיות עיכול. תופעות לוואי לא טיפוסיות נצפו בעיקר בחולים שאליהם התרופה אינה מסומנת, מסיבות רפואיות או כתוצאה מאינטראקציה של תרופות רפואיות אחרות עם סיאליס 20 מג. כאב ראש היה ההשפעה השלילית השכיחה ביותר של סיאליס. כאבי ראש יכולים להופיע רק בתחילת הטיפול ולהקטין עם הזמן ואף להיעלם לחלוטין עם המשך הטיפול בעזרת סיאליס.

יצרן

לילי פרמצבטיקה

חומר

טדלפיל

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סיאליס 20 מג”

האימייל לא יוצג באתר.

מבצע!