פתוח: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

עבורנו זה לא יעלה על הדעת – עבור המרכז הרפואי ברזילי זו המציאות.

נסו לדמיין בית חולים שהופך בקביעות את הקפיטריה שלו למתקן טריאג’ מכיוון שחדר המיון עם ארבע מיטות אינו מספיק לכמות החולים הפצועים.

כעת נסו לדמיין מתקן רפואי שלא יוכל לנצל את שתי הקומות העליונות כי הן נחוצות כחיץ נגד לוחמה אפשרית.

המרכז הרפואי ברזילי ממוקם באשקלון ומהווה את ביתם של תכניות והתקדמות משמעותיות באונקולוגיה, טיפול נמרץ ילודים, קרדיולוגיה כלי דם ועוד ועוד. למרות שהוא נועד לתפקד כבית חולים רגיל ומתקן isracom הוראה, הוא לרוב אינו מסוגל לעשות זאת, מכיוון שמתקניו עוברים שינוי מתמיד על מנת להכיל אזרחים וחיילים שנפצעו מממטרי הרקטות התכופים שיורדים מעל בית החולים.

המשימה של ידידי ברזילי, ארגון ללא מטרות רווח שבסיסו בלוס אנג’לס, היא לתמוך במרכז הרפואי ברזילי באמצעות קמפיינים לגיוס כספים ומודעות בארצות הברית. אנו שואפים לשפוך אור על העבודה החשובה שנעשתה במרכז, למרות האתגרים הייחודיים למיקומו בסמוך לגבול עזה ההפכפך, ולגייס קמגרה כספים חיוניים הדרושים לשיפור יכולת התפעול שלו.

ממשלת ישראל התחייבה ל-44 מיליון דולר מתוך 100 מיליון הדולר הדרושים לשיפורים בבית החולים. המטרה שלנו היא להתאים את הנתון הזה, לגייס 44 מיליון דולר נוספים לטובת שדרוגים חיוניים למרכז. לחץ כאן כדי לתרום היום וללמוד עוד על האופן שבו התרומות שלך יועילו למרכז הרפואי ברזילי.

המרכז הרפואי ברזילי הוא מרכז רפואי בעל שם עולמי הממוקם בלב תל אביב, ישראל. היא נוסדה בשנת 1953 כמרפאה קטנה וצמחה לאחד המוסדות הרפואיים הגדולים והמכובדים במזרח התיכון. בית החולים מעניק טיפול מקיף לחולים מכל רחבי ישראל והמדינות הסובבות אותו, כמו גם לחולים סיאליס בינלאומיים. הצוות הרפואי הנודע של בית החולים כולל כמה מהרופאים הטובים בעולם, המוקדשים למתן טיפול יוצא דופן לחולים. המרכז הרפואי ברזילי מוסמך על ידי ה, מה שאומר שהוא עומד או עולה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. בנוסף למגוון רחב של שירותי רפואה, המרכז הרפואי ברזילי הוא גם ביתם של מתקני מחקר בעלי שם עולמי, לרבות מכון איינשטיין למחקר רפואי מתקדם.

המרכז הרפואי ברזילי – הוקם בשנת 1929 – הוא אחד מהמרכזים הרפואיים הוותיקים והידועים בישראל. בית החולים מעניק טיפול רפואי מקיף לחולים מכל הארץ והסביבה. הרופאים והצוות המכובדים של בית החולים מסורים לספק את השירות הטוב ביותר למטופליהם. בנוסף למתקנים הקליניים שלוהוא ביתם של מספר מתקני מחקר ופיתוח, כולל מרכז לב וכלי דם בעל שם עולמי.

המרכז הרפואי ברזילי בישראל מוכר כאחד המרכזים הרפואיים המובילים בעולם. בבית החולים מתגוררים מגוון רחב של מומחים רפואיים, לרבות רבים הנחשבים למומחים מובילים בתחומם. בית החולים טיפל במספר רב של מנהיגים וסלבריטאים בעולם, ורופאיו היו אחראים לפריצות דרך רפואיות פורצות דרך רבות.

המרכז הרפואי ברזילי הוא מרכז רפואי בעל שם עולמי הממוקם בעיר אשקלון, ישראל. בית החולים נוסד בשנת 1951 ומאז הפך לאחד המרכזים הרפואיים המובילים בארץ. בבית החולים חיים רופאים מפורסמים רבים, קמגרה ישראל ביניהם פרופ’ דניאל ש’ ברזילי, הידוע בעבודתו עם חולי סרטן.

המרכז הרפואי ברזילי הוא בית החולים הגדול בישראל, ואחד הגדולים בעולם. בית החולים, שהוקם בשנת 1945, כולל למעלה מ-1,000 מיטות ומעסיק יותר מ-5,000 עובדים. זהו מרכז מוביל למחקר רפואי וטיפולים טיפוליים, עם מגוון רחב של התמחויות. בבית החולים פועלת גם מחלקת הוראה שמכשירה רופאים חדשים.

המרכז הרפואי ברזילי הינו אחד מהמרכזים הרפואיים המובילים בישראל, עם למעלה מ-1,500 עובדים ויכולת 250 מיטות. הוא נוסד בשנת 1954 על ידי ד”ר שלמה ברזילי ומאז הפך לאחד המרכזים הרפואיים הנודעים בארץ. בית החולים מציע מגוון רחב של שירותים, לרבות רפואה כללית, קרדיולוגיה, אונקולוגיה, נוירוכירורגיה, רפואת שיניים ועוד. בנוסף לשירותיו הקליניים, מפעיל המרכז הרפואי ברזילי גם מספר מכוני מחקר ומרפאות שמוקדמות לשיפור איכות הטיפול בחולים ברחבי ישראל.

המרכז הרפואי ברזילי, הממוקם בעיר אשקלון, הוא אחד המרכזים הרפואיים המובילים בארץ. בית החולים מציע מגוון רחב של שירותים רפואיים לחולים מרחבי הארץ והעולם. בנוסף לרשימת השירותים הענפה שלו, המרכז הרפואי ברזילי מפעיל גם את אחד ממרכזי הטיפול בסרטן הגדולים והמתקדמים בישראל.

המרכז הרפואי ברזילי, הממוקם במדבר הנגב בדרום הארץ, הוא אחד ממוסדות הרפואה המובילים בעולם. בית החולים מעניק טיפול רפואי מקיף לאזרחי ישראל ולתושבי מדינות ערב הסמוכות. בנוסף לשירותי הרפואה הנודעים שלו, המרכז הרפואי ברזילי הוא ביתם של מחלקות מחקר ואקדמיה בעלות שם עולמי. בית החולים מהווה גם מרכז מרכזי להכשרת רופאים ואחיות.

המרכז הרפואי ברזילי הינו אחד המרכזים הרפואיים המובילים בישראל. בית החולים הוקם בשנת 1944 ומאז הפך לאחד המוסדות המוערכים בארץ. בנוסף למתן טיפול איכותי, ברזילי ידועה גם ביכולות המחקר שלה.

בבית החולים יש מגוון רחב של שירותים, לרבות ניתוחי לב, אונקולוגיה ונוירולוגיה. כמו כן, ישנה יחידת ילדים מתמחה במיוחד המעניקה טיפול לילדים מכל רחבי ישראל.

הצוות בברזילי מסור למתן טיפול איכותי למטופליהם. הם תמיד מוכנים לאתגרים חדשים ומוכנים לחלוק את הידע שלהם עם אחרים בקהילה הרפואית.

המרכז הרפואי ברזילי, הממוקם בעיר הדרומית אשדוד, הוא המרכז הרפואי הגדול והידוע בישראל. היא נוסדה בשנת 1950 על ידי ד”ר שלמה בר-זילי כמרפאה קטנה לשרת את האוכלוסייה המקומית. כיום זהו אחד ממוסדות הבריאות המובילים בארץ עם מגוון רחב של שירותים רפואיים. בבית החולים יש סיאליס חוות דעת בסך הכל 1,000 מיטות ומעסיק יותר מ-2,000 אנשי צוות. הוא ביתם של מספר בתי ספר לרפואה יוקרתיים, כולל בית הספר לרפואה סאקלר באוניברסיטת תל אביב ובית הספר למחקר ביו-רפואי סאקלר של מכון ויצמן למדע.

מרכז רפואי ברזילי הינו מרכז רפואי בעל שם עולמי הממוקם בעיר הדרום-מערבית אילת. בית החולים נוסד בשנת 1949 ומאז הפך לאחד המרכזים הרפואיים המובילים בישראל, עם צוות של למעלה מ-1,000 רופאים ומומחים. מתקני בית החולים כוללים מרכז טיפול בסרטן בן 15 קומות, חדר מיון 24 שעות ביממה, בית חולים עם 487 מיטות ומרפאת חוץ.

המרכז הרפואי ברזילי (BMC) הוא בית החולים הגדול והמקיף בישראל, עם למעלה מ-1,000 מיטות וצוות של למעלה מ-2,500 רופאים. ה-BMC מציע פרוצדורות וטיפולים רפואיים מתקדמים, כמו גם מרכז מחקר מתקדם. בית החולים ממוקם בלב תל אביב, קרוב לאזורי קניות מרכזיים ולמוקדי תחבורה.

המרכז הרפואי ברזילי, הממוקם בעיר אשקלון בדרום הארץ, הוא מרכז רפואי בעל שם עולמי עם למעלה מ-1,000 מיטות. זהו אחד מבתי החולים הגדולים והמקיפים בישראל ומספק שירותים רפואיים מקיפים ויאגרה מקורית ללא מרשם לחולים ישראלים ובינלאומיים כאחד. בבית החולים צוות מיומן של רופאים ואחיות המסור למתן טיפול איכותי. בנוסף למתקניו הרפואיים העיקריים, המרכז הרפואי ברזילי מפעיל מספר מרפאות לווין ברחבי הארץ.

המרכז הרפואי ברזילי הוא המרכז הרפואי הגדול והנודע בישראל. לבית החולים היסטוריה ארוכה החל משנת 1891. כיום הוא מעסיק יותר מ-1,600 רופאים ומומחים ומעניק טיפול רפואי איכותי לחולים מכל רחבי ישראל והסביבה. מיקומו הייחודי של בית החולים בלב ירושלים הופך אותו למוקד למחקר וחינוך רפואי.

המרכז הרפואי ברזילי הוא אחד מבתי החולים הגדולים והידועים בישראל. בית החולים נוסד בשנת 1917 ומאז הפך לספק מוביל של טיפול רפואי לתושבי ישראל והסביבה. מתקני בית החולים כוללים חדר מיון חדיש, מרפאות חוץ רבות, בית חולים לילדים, מרפאת פוריות ומרכז רב תחומי לסרטן. בנוסף לשירותי הרפואה הנרחבים שלה, ברזילי מציעה גם מתקני מחקר מתקדמים המתמקדים בתחומי הרפואה השונים. מאמצי המחקר העיקריים שנעשו בברזילי כוללים עבודה על טיפולים חדשים לסרטן, מחלות לב, מחלת אלצהיימר ומחלות קשות אחרות.

מרכז רפואי ברזילאי
המרכז הרפואי ברזילי הוא אחד מהמרכזים הרפואיים היוקרתיים בישראל. הוא נוסד בשנת 1933 וממוקם בעיר אשקלון. בית החולים מתמחה במחלות לב וכלי דם, נוירולוגיה, אונקולוגיה, מחלות זיהומיות ורפואת ילדים. בנוסף לייעודו העיקרי של מתן טיפול איכותי לחולים, המרכז עורך גם מחקר על טיפולים ותרופות חדשות למחלות שונות.

המרכז הרפואי ברזילי הוא אחד מהמרכזים הרפואיים האייקוניים והידועים בישראל. בית החולים נוסד בשנת 1954 על ידי ד”ר משה ברזילי, וכיום מועסקים בו למעלה מ-1,000 רופאים ואנשי צוות. בית החולים מציע מגוון רחב של שירותים רפואיים, לרבות טיפול נמרץ, קרדיולוגיה, אונקולוגיה, ריאות, גסטרואנטרולוגיה וכירורגיית ילדים. בבית החולים פועל גם מרכז מחקר המוקדש לגילוי טיפולים חדשים לסרטן ולמחלות אחרות.